Nabídky pro pomoc domácí výuky

Jako poskytovatel online aplikace jsme se rozhodli v aktuální náročné situaci
podat v rámci našich možností pomocnou ruku všem školám, učitelům a žákům v České republice.

Od dnešního dne poskytujeme aplikaci WocaBee na učení cizích jazyků (konkrétně slovíček) k dispozici zdarma ,
a to na celé období zavření škol + ještě 2 týdny po návratu k výuce.

Učitelé tak budou moci zadávat během nuceného volna žákům novou slovní zásobu z jakéhokoli cizího jazyka na procvičení v domácím prostředí.
Kromě toho je i možnost naplánovat / spustit online písemku, či spustit hry.
Aplikace umožňuje dokonce přímou komunikaci učitele s žákem či celou třídou formou zpráv,
což může být v současnosti také velmi užitečné.

Další informace :
- Aplikace funguje online a nemusíte ji instalovat
- Žáci se mohou učit z pohodlí domova a na jakémkoliv zařízení - tablet, mobil, počítač
- Učitel může žákům naplánovat a spustit i online test, nebo online hru pro jednotlivce i skupiny
Kliknutím SEM pro více informací.

V případě zájmu stačí zadat objednávku "zkušební" verze na www.wocabee.app
kde vyplníte seznam tříd: název, cizí jazyk, počet žáků.
Prodloužení platnosti bude prováděno automaticky.

Po zadání objednávky obdržíte emailem pokyny v PDF souboru pro učitele i žáky.
Standardně učitel tyto pokyny např. vytiskne a rozdá žákům.
Můžete je velmi jednoduše zaslat žákům (nebo rodičům) i elektronicky, např. e-mailem.

Poznámka : Třídám, které již mají aplikaci zakoupenou, bude platnost automaticky prodloužena o příslušnou dobu trvání zavření škol.

Ing.Michal Ošvát
Autor WocaBee

Vzhledem k nastalé situaci Vám dáváme možnost poskytnout svým žákům naše interaktivní učebnice pro domácí použití s platností do 30.9.2020. Licenční cerifikáty vám zasíláme v příloze.

Certifikáty můžete použít i v případě, že naše učebnice ve výuce nepoužíváte.

Certifikáty jsou nyní nově volně k dispozici i na našich webových stránkách: www.novaskoladuha.cz/certifikaty-domaci-vyuka-2020

Nakladatelství Fraus nás informovalo, abychom dali na vědomí všem školám, které zásobujeme, že spustili na svých stránkách (www.fraus.cz) akci UČENÍ DOMA. Jedná se o online procvičování jednotlivých předmětů, které mohou studenti využít z pohodlí domova.

Cesta k online cvičení je následující: www.skolasnadhledem.cz -> online cvičení ->nabídka ze čtyř možností: 1. Stupěň, 2. St., 3. St. Nebo cizí jazyky. Dále vyberu a kliknu na konkrétní čtvereček s předmětem, kde se držím již popsaných instrukcí, a to do doby, nežli se mi spustí online procvičování. VŠE FUNGUJE ZDARMA A BEZ JAKÉKOLIV REGISTRACE.

Další možnosti je využití interaktivní učebnici FLEXIBOOKS, opět naleznu na stránkách www.fraus.cz, kde na úvodní stránce je výrazné okno UČENÍ DOMA. Zde v tomto okně lze kliknout na „chci využít zdarma“, což studenta/rodiče přesměruje na stránku s odkazy. Poté sjedu do sekce INFORMACE PRO STUDENTY/ŽÁKY, nebo INFORMACE PRO RODIČE (obojí je stejné) a kliknu u FLEXIBOOKS na VYPLNIT FORMULÁŘ, kde vypíše student/rodič údaje, na které mu bude zaslána zpětná reakce s interaktivní učebnicí. VŠE MÁ BÝT ZDARMA.