ZAOSTŘENO NA PŘÍRODU


Letošní celoroční soutěž nese název ZAOSTŘENO NA PŘÍRODU a tomuto tématu se budeme věnovat i v kroužku Badatel. Prozkoumáme zákonitosti přírody, přírodní jevy, rostliny i živočichy. K poznávání použijeme svoje smysly, encyklopedie, lupu, mikroskop i další techniku. Většinu času strávíme venku, ale nebudeme jen bádat, budeme také tvořit (třeba ptačí budky), zahradničit, pečovat o přírodu a to všechno si budeme zaznamenávat do Badatelského deníku.Bodové hodnocení celoroční soutěže - školní rok 2019/2020

Třídní a družinové soutěže

1. místo

2 místo

3. místo

30 bodů

20 bodů

10 bodů

Dobře odvedená týdenní služba
ve tříde
v jídelně

max. 50 dodů
max. 30 bodů
Zápis ve čtenářském deníku max. 50 bodů
Písanka 1. ročník 5 bodů za stránku
Aktivní účast na školní akci
(karneval, dílna, vystoupení ...)
max. 100 bodů
Pomerančová kůra 400 bodů za 1 kilogram
Citrónová kůra 1000 bodů za 1 kilogram
Starý papír 2 body za 1 kilogram
Kaštany 10 bodů za 1 litr
Šípky 100 bodů za litr
Sedmikrásky 2000 bodů za 1 kilogram
Baterie 20 bodů za 1 kilogram
Mimořádný počin
(např. pomoc kamarádovi)
700 bodů
Kázeňská opatření max. - 700 bodů
Zapomínání - 5 bodů

 

   
© ZŠ a MŠ Radňovice