• VÝTVARNÝ KROUŽEK 

  Máš šikovné ruce, trpělivost, hlavu plnou nápadů a fantazie? Rád/a maluješ, kreslíš, modeluješ, tvoříš, kutíš? Ve výtvarném kroužku si všeho užiješ dosyta! Budeme používat tradiční i netradiční techniky, materiály všeho druhu, od papíru, přes keramiku až k recyklovaným materiálům. Do ruky vezmeme tužku, štětec, pilku i jehlu. Na své si přijdou holky i kluci! 

  Potřeby: stejné jako na Vv a Pč 

 • SPORTOVNÍ KROUŽEK 

  Vyzkoušíme si letní i zimní sporty, užijeme si zábavy, soutěžení a radosti z pohybu. Ochočíme si míč, švihadlo, lyže i brusle, potrénujeme v tělocvičně i na hřišti. Zocelíme svaly i ducha a nezapomeneme samozřejmě ani na zásady fair play. 

  Potřeby: sportovní oblečení a obuv, sportovní vybavení dle potřeby (lyže, brusle,…)

 • CVIČKA 

  Trápí tě násobilka? Nejsi si jistý/á v diktátech? Píšeš jako kocour? Nevěš hlavu! Jak se říká: Žádný učený z nebe nespadl. A pak také: Bez práce nejsou koláče. Tak si pojď procvičit, co ti ještě moc nejde, a uvidíš, třeba se to zlepší. :o) Určeno pro žáky od 2. ročníku.

  Kroužek je určen také žákům 5. ročníku jako příprava na přijímací zkoušky (M, ČJ, AJ). 

  Potřeby: psací potřeby 

 • DRAMATICKÝ KROUŽEK 

  Nemusíš nosit kostým jen na karneval! Přijď si zahrát divadlo, vytvořit převlek, kulisy, loutky, vymyslet a zarecitovat básničku nebo se proměnit v mima. Jako v „Národním“ to asi nebude, ale potlesk publika je zaručen! 

  Potřeby: desky na texty, kostýmy dle dohody 

 • KUCHAŘSKÁ DÍLNA 

  Baví tě vařit, péct či jinak kuchtit? Pak je tento kroužek určený právě pro tebe! Nebude ale jenom o vaření, ale také o zdravém stravování a všem ostatním kolem kuchyně. Takže kromě dobrého jídla si vyrobíme také misku z keramiky, vytvoříme kuchařku, potiskneme utěrku, rozděláme oheň v přírodě, nasušíme bylinky a spoustu dalšího.

  Potřeby: kuchařská zástěra, krabička na výtvory (jídlo), 150 Kč na suroviny (na šk. rok)

 • ANGLIČTINA PRO MALÉ

  V rámci první družiny (tj. po obědě) nabízíme dětem 1. a 2. ročníku zábavné chvilky s angličtinou. Lekce budou probíhat hravou formou jednou týdně (pravděpodobně v úterý). Cílem lekcí bude především seznámení s jazykem.

  Potřeba: lepidlo, nůžky, pastelky

   
© ZŠ a MŠ Radňovice