skolka

UZAVŘENÍ ŠKOLSKÉHO ZAŘÍZENÍ

V souvislosti s opatřením vlády proti šíření nákazy koronaviru je základní škola do odvolání uzavřena.
Žákům ZŠ bude prostřednictvím webových stránek školy stanoveno učivo k domácímu procvičování a upevňování probrané látky.
Učivo bude vždy v týdenním rozsahu, vše do doby odvolání opatření.
Termín Jarní dílny, která se měla uskutečnit 27. 3. 2020, se odsouvá.
Provoz MŠ bude od pondělí 16. 3. 2020 až do odvolání z rozhodnutí zřizovatele rovněž přerušen.
 Sdělení odboru školství Kraje Vysočina

Zápis do 1. ročníku ZŠ

Šijeme roušky

Zápis do 1. ročníku ZŠ v Radňovicích se uskuteční 2. 4. 2020 od 12:30 do 14:00 hodin

Zápis bude bez dětí. Prosíme vezměte rodný list dítěte a OP s sebou

Na základě preventivních opatření a doporučení ministerstva školství a zdravotnictví se zřizovatel ZŠ a MŠ Radňovice rozhodl uzavřít provoz mateřské školy.

Opatření bude od pondělí 16. 3. 2020 do odvolání.

• 25. – 28. 11. – sběrný týden kaštanů. Pokud jste s dětmi sbírali kaštany, přineste je usušené do školky.

• Čt 5. 12. – Mikulášská nadílka. Mikulášskou návštěvu nám zprostředkují jako obvykle žáci 5. třídy.

• St 11. 12. – vystoupení pro radňovické seniory v KD. Detaily k vystoupení upřesníme později. Sdělte nám, prosím, pokud se Vaše dítě nebude moct vystoupení zúčastnit.

• Čt 19. 12. – divadelní představení div. společnosti Pernštejni, které je společné pro MŠ i ZŠ v tělocvičně školy.

• Pá 20. 12. – posezení u stromečku ve třídě MŠ