• VÝTVARNÝ KROUŽEK 

  Máš šikovné ruce, trpělivost, hlavu plnou nápadů a fantazie? Rád/a maluješ, kreslíš, modeluješ, tvoříš, kutíš? Ve výtvarném kroužku si všeho užiješ dosyta! Budeme používat tradiční i netradiční techniky, materiály všeho druhu, od papíru, přes keramiku až k recyklovaným materiálům. Do ruky vezmeme tužku, štětec, pilku i jehlu. Na své si přijdou holky i kluci! 

  Potřeby: stejné jako na Vv a Pč 

 • SPORTOVNÍ KROUŽEK 

  Vyzkoušíme si letní i zimní sporty, užijeme si zábavy, soutěžení a radosti z pohybu. Ochočíme si míč, švihadlo, kolo, lyže i brusle, potrénujeme v tělocvičně i na hřišti. Zocelíme svaly i ducha a nezapomeneme samozřejmě ani na zásady fair play. 

  Potřeby: sportovní oblečení a obuv, vybavení dle dohody (lyže, kolo....) 

 • CVIČKA 

  Trápí tě násobilka? Nejsi si jistý/á v diktátech? Píšeš jako kocour? Nevěš hlavu! Jak se říká: Žádný učený z nebe nespadl. A pak také: Bez práce nejsou koláče. Tak si pojď procvičit, co ti ještě moc nejde, a uvidíš, třeba se to zlepší. :o) 

  Kroužek je určen také žákům 5. ročníku jako příprava na přijímací zkoušky (M, ČJ, AJ). 

  Potřeby: psací potřeby 

 • DRAMATICKÝ KROUŽEK 

  Nemusíš nosit kostým jen na karneval! Přijď si zahrát divadlo, vytvořit převlek, kulisy, loutky, vymyslet a zarecitovat básničku nebo se proměnit v mima. Jako v „Národním“ to asi nebude, ale potlesk publika je zaručen! 

  Potřeby: desky na texty, kostýmy dle dohody
 • MOZKOHRÁTKY 

  Jak už název napovídá, potrápíme svoje mozkové závity. Čekají nás hádanky, hlavolamy grafické, sirkové i jiné, sudoku, rébusy, logické úlohy, prostorové stavby, číselné a obrázkové řady, bludiště a spousta dalšího. Možná se nám nepodaří vždy všechno vyřešit, ale naučíme se nevzdávat, dívat se na problémy z různých úhlů, osvojíme si různé postupy a strategie řešení a navíc si u toho užijeme spoustu legrace. Úlohy budou odstupňované dle obtížnosti, kroužek je proto vhodný i pro menší děti. Žákům 5. ročníku by pak tento kroužek mohl velmi pomoci při přijímacích zkouškách. Tak neváhej a ODVAŽ SE POUŽÍVAT VLASTNÍ ROZUM... :o)

  Potřeby: psací potřeby, TRPĚLIVOST A CHUŤ PŘEMÝŠLET!
   
© ZŠ a MŠ Radňovice